Paykasa

Paykasa sayesinde insanlar güvenilir bir şekilde yatırım yapma şansına sahip oluyor. Öncelikle sanal platformların her birinde geçerli olan yöntem aracılığı ile gizlilik ilkesine bağlı kalarak işlem yapma şansına sahip olabiliyorsunuz.

İnsanlar internet ortamında kişisel bilgilerini paylaşmak istemiyor. Aynı zamanda bütçe aşımları çok fazla olduğu için Paykasa ön ödemeli bir kart sistemi ile işlem yapabilmek insanların de sıklıkla işini kolaylaştırıyor.

Paykasa

Söz konusu e-ticaret olduğu zaman insanlar, Paykasa yönteminden yararlanmayı mantıklı buluyor. Ceresline Voucher Limited firması tarafından oluşturulan ve denetlenen sistem hem Avrupa’da hem de Türkiye’de tercih ediliyor.

Elektronik para sistemi olarak karşınıza çıkan sistem 16 haneli bir kart numarası üzerinden işlem yapmanıza vesile oluyor. Dolayısıyla tek bir tık ile sorunsuz bağlantı sağlayabiliyor, ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kullanıcılar sadece 16 haneli bir karttan yararlanmıyor. Üstelik bu kart numarası sadece sayılardan da oluşmuyor. 8 ya da 12 haneli de olabilir ve üzerinde sayıdan başka harfler de yer alabilir.

  • Paykasa Nasıl Kullanılır?

İşlem yapmak adına Pay Kasa yönteminden yararlanacaksanız nasıl yatırım yapmanız gerektiği konusunda da bilgi sahibi olmalısınız. Yatırım işlemlerini yapabilmek adına elinizde bir kartın olması gerektiğini unutmamalısınız.

  1. İlk olarak sitede Paykasa ile ödeme seçeneğini seçmek önemlidir.
  2. 16 haneli kart numarasını eksiksiz ve sıralı şekilde yazmalısınız.
  3. CVV kodunu ve son kullanma tarihini de mutlaka eklemelisiniz.

Yatırım ya da çekim işlemlerinde internetin olması gerektiğini unutmamalısınız. Sadece internetin geçerli olduğu ve Paykasa yöntemine izin verilen sitelerde geçerli bir yöntemdir.

  • Paykasa Avantajları Nelerdir?

Kart satın almadan işlem yapılamıyor. 10 Euro değerinde kartlardan 1000 Euro değerindeki kartlara kadar geniş bir skala karşınıza çıkıyor. Ancak, burada parçalı bir kullanım söz konusu olamıyor. O nedenle tek seferde kullanım sağlanmalıdır.

Hangi siteye yatırım yaparsanız yapın, beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Bekleme süresi olmadan işlem sağlanabiliyor. Bunun yanında komisyon tutarlarının da minimumda oluyor olması kullanıcıları memnun ediyor.

Kişisel bilgilerinizi hiçbir şekilde paylaşmak durumunda kalmıyorsunuz. Bu da kolayca işlem yapmanıza, gizli kalmanıza yardımcı oluyor. Paykasa yöntemi en sık kullanılan ön ödemeli sistemlerden biri olarak karşınıza çıkıyor.

  • Paykasa Limitleri Nedir?

Birçok farklı bütçeye uygun kart seçeneği karşınıza çıkıyor. 10, 15, 20, 50, 100, 150, 200, 250, 500, 1000 Euro değerinde kart alma şansına sahip oluyorsunuz.

Böylelikle işlem yaparken de 10 Euro ile 1000 Euro arasında bir limit elde etmiş olacaksınız.

Kartların içindeki parayı tek seferde harcamalısınız. Tek kullanımlık bir kart sistemidir. 100 Euro’luk bir kart içinden 90 Euro harcıyorsanız 10 Euro yanacaktır. Burada birleştirme yapma hakkınız da vardır.

Diyelim ki 10 bin Euro değerinde işlem yapıyorsunuz. O zaman 10 adet 1000 Euro değerindeki kartı birleştirebilir, Paykasa ile ödeme yapabilirsiniz.

Yorum yapın